Bu Ödeme ve Teslimat en son mart 18, 2021 tarihinde güncellenmiştir.


Paketler;

Tadım test, resimli mod, rakamlı mod ve menü paylaşım paketi

Kullanıcılarımız satın alğıdığı dört paketten herhangi biri satın aldıkdan ve ödeme yapıldıkdan hemen sonra otomatik olarak hesabına yüklenir.

Paketlerin içerikleri süre ve adetleri kadar kullanılabilir. Kullanım süresi doldukdan sonra otomatik yenileme yapılmaz tekrar satın alınması gerekmektedir.

Satın alınan paketleri satın alma geçmişinden görüp kontrol edebilirsiniz.

Not: Menü Paylaşım Paketini satın almadan önce sistemde kayıtlı malzemelerin paylaşacağınız tarifde olup olmadığına bakmanız gerekmektedir.

Örnek: Sıvı Ürünler / Beyaz Şarap (Malzeme Yok)

            Sıvı Ürünler / Zeytin Yağı  (Malzeme var)

 

Ücretli menüler;

Satın alınan ücretli yemek içecek v.b tariflerin sadece bilgisini satın alabilirsiniz ve bunu haftalık liste oluşturmada kullanabilirsiniz. Satın alınan ücretli menüler satın alındıkdan ve ödeme yapıldıkdan hemen sonra otomatik olarak kiliti kalkıp hesabınıza yüklenir.

Satın alınan ücretli menüleri ve tarifleri içerik bilgilerini haftalık liste ve evinizde kullanabilirsiniz.

Satın alınan ücretli menülerinizi profilinizdeki satın alınan menüler bölümünden görebilirsiniz.

 


Ücretli Menü Paylaşımı Yapan Kullanıcılar;

Kullanıcılarımızın menü paylaşım paketini kullanarak ücretli bir şekilde menü paylaşmış ve bu menülerin içerisinde bir hafta boyunca satın alan kullanıcıların ücreti %10+ kdv Akıllı Şef'e gerisi ise paylaşım yapan kullanıcıya bir sonraki haftanın çarşamba günü toplu bir şekilde banka hesabına aktarılmaktadır.

Ödemeler haftalık yapılmaktadır.

Salı gününden  diğer haftanın salı gününe kadar toplanmakta çarşamba günü (bir gün sonra) satın alınan menülerin ücretleri kullanıcılara İyzico ile aktarılmaktadır.