Menu

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Nasıl Keşfedildi;

2020 yılının ortasında, gizli bir ihtiyaç olduğu keşfedişmiş bir sistemdir.
Türkiye'nin birçok yerlerinde çalışmış ve gezmiş birisi olarak iyi bir gözlemle birlikte insanların hep aynı şeyleri sıkıntı haline getirmesiyle birlikte bu tasarım yapılma düşüncesi haline gelmiştir. 
01/03/2021 Yılında projesi tamamlanmış bir web tasım ve mobil uygulamalarla hizmet vermek amacıyla tüm Türkiye'ye yemek sitesi olarak kurulmuştur.

Neden Kullanmayım;

Sayfamız Türkiye'de bir ilk olmasından yana aynı tasarım ve özellik ile tek sayfa ve uygulama olarak başlamıştır. 
Sayfamız (Akıllı Şef)  herkesin kolay bir şekilde kullanabileceği bir web sayfasıdır.
Aynı zamanda mobil uygulamalarla hizmet vermektedir. 

Neler Yapıyoruz;

Sayfamızda değerli Kullanıcılarımızın mutfağındaki malzeme ve ürünlerle neler yapabileceğini keşfetmesini ve aynı zamanda, aynı malzeme ile farklı bir tat ve lezzet elde etmeyi planlamıştır.
Kolay bir şekilde haftalık liste yapıp haftalık alışverişlerini daha kolay yapmayı planlamak üzere bir çalışmadır. Kullanıcılarımıza daha kolay hizmet vermek amacıyla ve çalışsan bir toplum olduğumuz için evlerinde olmadanda mutfağındaki malzemelerin neler olduğunu görmek, bilmek eksik mutfak malzemelerini tamamlamak için bölümler hazırladık.
Bu bölümlerde değerli kullanıcılarımız ve eşlerinin kullanıp başka kullanıcıların mutfağına misafir gözüyle, başka bir kullanıcıya ziyaret etme imkanı tanınmıştır. Bu özellik kullanıcının evde olmadanda evinde neler yapıldığını bilme hakkını sağlayıp eksiklerini tamamlaması ve hayatını kolaylaştırması amacıyla yapılmıştır.
Yerleri unutulan veya mutfağındaki malzemelerin yerini bulamayan kullanıcılara kolaylık sağlayarak evde olmadanda malzemelerin nerede olduğunu rahat bir şekilde bulabilme imkanı tanınmıştır.
Kullanıcılarımız birden çok yemek, içecek v.b yapmakta olduğu malzemeleri otomatik hesablama ile eksik haftalık alışveriş listesi ile birlikte ihtiyaç olduğu malzemeleri doğru alışveriş yapmayı planlamak israfın önüne geçmeyi ve elindeki fazla kalan malzemelere, neler yapabileceğini veya nerelerde kullanabileceği keşfeden bir tasarım olarak hizmet vermekteyiz.
Akıllı Şef akıllı bir uygulama olarak kullanıcılarına daha kolay hizmet vermek için mobil uygulama android ve ios kullanıcılara özel uygulamsı geliştirilmiştir.

Kullanıcılarımıza Özel;

Kullanıcılarımız aklındaki tarifleri Sayfamızda paylaşabilme özgürlüğü bulunmaktadır. Aynı zamanda yapılan paylaşımlara ve tariflere menülere yorum yapabilme ve 10 Puan üzerinden puan verebilmekte özgürlüğüne sahiptir.  Kullanıcılarımız misafir listesini yapıp kimlerin ziyaret edebileceğini kendisi karar verebilmektedir. Kendi Çektiği veya hazırladığı video paylaşıp diğer kullanıcılara kolaylık sağlayabilmektedir.

Not; Akıllı Şef sayfamızda ve uygulamalarımızda bulunan ücretli ve ücretsiz yemekler sadece tariftir. Satın alan kullanıcılarımız tarifin yapılma şeklini satın almış olacaktır.  Satın alınan tarifler profilinde satın alınan tarifler bölümünde görüp kullanma hakkına sahip olacaktır.

 

 

Biz kimiz;

Ekiplerimizle birlikte Facebook ve İnstagram sayfası kurulup sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacıyla kullanıcılarımızın sorun ve sıkıntılarını gidermekteyiz.
Akıllı Şef'in Kurucusu ve tasarımcı aynı zamanda Yöneticisi olan kişi Ahmet GÜLDEN'dir.